Etap 3

Programowanie w JavaScript

strona internetowa - przykład

Dla kogo

Dla osób, które uczyły się już z moich poprzednich kursów, ale też dla osób, które CSS/HTML znają z innych źródeł, a chcą nauczyć się JavaScript.

Za ile

Cena promocyjna: 47 zł (zamiast 84.99 zł) od 22 września do odwołania promocji.

Dostępność

Premiera 21 września 2018. Kurs dostępny po tej dacie na Udemy. Komplet materiałów bedzie dostępny do końca października

Kup ten kurs w promocji

Plan kursu programowanie w JavaScript

Krok 1

Fundamenty języka programowania. Omówimy i przećwiczymy, ale bez wielkiego zagłębiania: kluczowe pojęcia związane z programowaniem i JavaScript, typy danych (proste i referencyjne), zmienne, instrukcje warunkowe, funkcje, tablice, obiekty, zakresy, operatory, hositing, pętle. Musimy to zrobić. Jeśli to znasz, będziesz mieć powtórkę. Jeśli nie, to ten etap wprowadzi Cię w świat gramatyki i semantyki JavaScript.

Kroki 2 i 3

Projekty i zadania. Tutaj skupimy się na nauce programowania oraz będziemy trenować i powiększać naszą znajomość JavaScript. Zrobimy proste i trochę bardziej rozbudowane projekty, które bedą nas uczyć myślenia logicznego, abstrakcyjnego oraz kreatywności. Wśród tych projektów znajdziesz m.in. zegar (także czasomierz oraz odliczanie czasu do końca), baner (sterowany klikiem i klawiszami), proste gry (nożyczki-papier-kamień oraz jednoręki bandyta) oraz listę zadań (dodawanie, przeszukiwanie).

Krok 4

Zwieńczeniem kursu będzie skupienie się na OOP czy programowaniu zorientowanym obiektowo (object-oriented programming), czyli podejściu innym od podstawowego (proceduralnego) programowania, którego uczyliśmy sie w tym kursie. Poznasz teorię OOP, ale także wykonamy praktyczny projekt.

Kup ten kurs w promocji

Dla kogo

grafika dla kogo

Dla osób, które ukończyły wcześniejsze kursy oraz dla osób, które opanowały HTML i CSS w swoim zakresie. Znajomość JavaScript nie jest wymagana, ale zapraszam też osoby z podstawami JS.

Za ile

grafika dla kogo

Kurs dostępny na platformie Udemy w cenie 84.99 zł, jednak wchodząc z tej strony (poprzez przycisk "Kup ten kurs w promocji") możesz go nabyć za 47 zł.

Jak kupić

grafika dla kogo

By kupić kurs, wciśnij przycisk "Kup ten kurs w promocji". Zostaniesz przekierowany do platformy Udemy, gdzie kurs ten jest dostępny i gdzie odbywa się nauka.

Dostępność

grafika dla kogo

Kurs jest dostępny na platformie Udemy (wymaga zalogowania). Pamiętaj, że kolejne dni w kursie pojawią się stopniowo wraz z naszą nauką! Kurs będzie kompletny do końca października.

Kupując ten kurs, pamiętaj, że: