Etap 3

Programowanie w JavaScript

strona internetowa - przykład

Dla kogo

Dla osób, które uczyły się już z moich poprzednich kursów, ale też dla osób, które CSS/HTML znają z innych źródeł, a chcą nauczyć się JavaScript.

Za ile

Cena promocyjna: 48.99 zł (zamiast 69.99 zł) - do odwołania promocji.

Czy kurs jest aktualny?

Tak, zdecydowanie

Kup ten kurs w promocji

Plan kursu programowanie w JavaScript

Krok 1

Fundamenty języka programowania. Omówimy i przećwiczymy, ale bez wielkiego zagłębiania: kluczowe pojęcia związane z programowaniem i JavaScript, typy danych (proste i referencyjne), zmienne, instrukcje warunkowe, funkcje, tablice, obiekty, zakresy, operatory, hositing, pętle. Musimy to zrobić. Jeśli to znasz, będziesz mieć powtórkę. Jeśli nie, to ten etap wprowadzi Cię w świat gramatyki i semantyki JavaScript.

Kroki 2 i 3

Projekty i zadania. Tutaj skupimy się na nauce programowania oraz będziemy trenować i powiększać naszą znajomość JavaScript. Zrobimy proste i trochę bardziej rozbudowane projekty, które bedą nas uczyć myślenia logicznego, abstrakcyjnego oraz kreatywności. Wśród tych projektów znajdziesz m.in. zegar (także czasomierz oraz odliczanie czasu do końca), baner (sterowany klikiem i klawiszami), proste gry (nożyczki-papier-kamień oraz jednoręki bandyta) oraz listę zadań (dodawanie, przeszukiwanie).

Krok 4

Zwieńczeniem kursu będzie skupienie się na OOP czy programowaniu zorientowanym obiektowo (object-oriented programming), czyli podejściu innym od podstawowego (proceduralnego) programowania, którego uczyliśmy sie w tym kursie. Poznasz teorię OOP, ale także wykonamy praktyczny projekt.

Kup ten kurs w promocji

Dla kogo

grafika dla kogo

Dla osób, które ukończyły wcześniejsze kursy oraz dla osób, które opanowały HTML i CSS w swoim zakresie. Znajomość JavaScript nie jest wymagana, ale zapraszam też osoby z podstawami JS.

Za ile

grafika dla kogo

Kurs dostępny na platformie Udemy w cenie 69.99 zł, jednak wchodząc z tej strony (poprzez przycisk "Kup ten kurs w promocji") możesz go nabyć za 48.99 zł.

Jak kupić

grafika dla kogo

By kupić kurs, wciśnij przycisk "Kup ten kurs w promocji". Zostaniesz przekierowany do platformy Udemy, gdzie kurs ten jest dostępny i gdzie odbywa się nauka.

Dostępność

grafika dla kogo

Kurs jest dostępny na platformie Udemy (wymaga zalogowania) i sprzedawany przez Udemy, Inc. Pamiętaj, że kurs jest dostępny dożywotnio, czyli dopóki masz konto na Udemy.